ℹ Informace o potravině Sýr tavený G&G smetanový 200g

🔍 Výživové údaje:

kalorická hodnota v kJ 1214, v kcal 293, tuk v g 25, tuk včetně mastnýchkyselin v g 17,6, sacharidy v g 7, sacharidy včetně cukrů v g 7,protein v g 10, sůl v g 2

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené sýry tavené a zrající

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sýr tavený G&G smetanový 200g skladovat: do +7°C

Informace o produktuObrázek produktu

Sýr tavený G&G smetanový 200g tavený smetanový sýr, 52% tuku (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg Německo.

Složení: 42% sýr, sladká syrovátka, máslo, syrovátka v prášku, soli: natrium citrát,natrium fosfát, kalium fosfát, trifosfát, sůl

🏷️ Orientační cena: 38,06 Kč


Sýr tavený G&G smetanový 200g Chlazené sýry tavené a zrající

Výrobce: vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg
EAN: 4311501632123
Alergeny: mléko
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: do +7°C
Použití: k přímé spotřebě
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sýr tavený G&G smetanový 200g (tavený smetanový sýr, 52% tuku) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg.

Kde koupit Sýr tavený G&G smetanový 200g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sýr tavený G&G smetanový 200g a nebo v akci. Produkt Sýr tavený G&G smetanový 200g, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Sýr Provolone Piccan.pl. 150g Brazzale - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Sýr tavený G&G smetanový 200g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sýr tavený G&G smetanový 200g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci tavený smetanový sýr, 52% tuku, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek tavený smetanový sýr, 52% tuku Sýr tavený G&G smetanový 200g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky