ℹ Informace o potravině Sýr Šumavský smetan. 90g

🔍 Výživové údaje:

budou doplněny v souladu s Nař.č.1169/2011 (do 13/12/2016)

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené sýry tvrdé

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sýr Šumavský smetan. 90g skladovat: 4-8°C

Informace o produktuObrázek produktu

Sýr Šumavský smetan. 90g tavený sýr ve tvaru hranolku zabalený do Al-fólie (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky TANY, spol. s r.o. ČR.

Složení: pitná voda, sýry, máslo, sušená syrovátka, sušené mléko, stabilizátor(modifikovaný kukuřičný škrob, karagenan), tavicí soli (E452, E450, E341,E339), aroma

🏷️ Orientační cena: 11,01 Kč


Sýr Šumavský smetan. 90g Chlazené sýry tvrdé

Výrobce: TANY, spol. s r.o.
EAN: 8594004478863
Alergeny: mléko
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 4-8°C
Použití: určeno k přímé spotřebě
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sýr Šumavský smetan. 90g (tavený sýr ve tvaru hranolku zabalený do Al-fólie) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce TANY, spol. s r.o..

Kde koupit Sýr Šumavský smetan. 90g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sýr Šumavský smetan. 90g a nebo v akci. Produkt Sýr Šumavský smetan. 90g, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sýr Šumavský smetan. 90g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sýr Šumavský smetan. 90g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci tavený sýr ve tvaru hranolku zabalený do Al-fólie, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek tavený sýr ve tvaru hranolku zabalený do Al-fólie Sýr Šumavský smetan. 90g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Špekáčky 300g Ponnath - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky