ℹ Informace o potravině Sýr Petis Chevres Doux 200g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené sýry tavené a zrající

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sýr Petis Chevres Doux 200g skladovat: 2-8°c

Informace o produktuObrázek produktu

Sýr Petis Chevres Doux 200g Kozí sýr plnotučný, měkký (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky SOCIETE FROMAGERE DE RIBLAIRE 79330 SAINT-VARENT Francie.

Složení: pasterované kozí MLÉKO, jedlá sůl, syřidlo, mléčné kultury

🏷️ Orientační cena: 69,48 Kč


Sýr Petis Chevres Doux 200g Chlazené sýry tavené a zrající

Výrobce: SOCIETE FROMAGERE DE RIBLAIRE 79330 SAINT-VARENT
EAN: 3228024910113
Alergeny: mléko
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 2-8°c
Použití: určeno k přímé spotřebě
Země původu: Francie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sýr Petis Chevres Doux 200g (Kozí sýr plnotučný, měkký) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce SOCIETE FROMAGERE DE RIBLAIRE 79330 SAINT-VARENT.

Kde koupit Sýr Petis Chevres Doux 200g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sýr Petis Chevres Doux 200g a nebo v akci. Produkt Sýr Petis Chevres Doux 200g, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sýr Petis Chevres Doux 200g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sýr Petis Chevres Doux 200g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Kozí sýr plnotučný, měkký, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Kozí sýr plnotučný, měkký Sýr Petis Chevres Doux 200g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Mléč.náp.Candy čokoláda 500ml - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky