ℹ Informace o potravině Sýr ovčí čerstvý ořechy á/kg cca 150g,Hor.Dvorce

🔍 Výživové údaje:

ve 100 g:Energ. hodnota 1320 kJ,315 kcal, Tuky 20 g, z toho nenasycené mastnékyseliny 11 g, Sacharidy 1,7 g, z toho cukry 1,7 g, Bílkoviny 19 g, Sůl 2 g

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené sýry tavené a zrající

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sýr ovčí čerstvý ořechy á/kg cca 150g,Hor.Dvorce skladovat: 2-8 °C

Informace o produktuObrázek produktu

Sýr ovčí čerstvý ořechy á/kg cca 150g,Hor.Dvorce přírodní sýr z ovčího mléka s vlašskými ořechy (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o. ČR.

Složení: mléko, mlékařské kultury, syřidlo, sůl 2%, vlašské ořechy 2 %

🏷️ Orientační cena: 421,46 Kč


Sýr ovčí čerstvý ořechy á/kg cca 150g,Hor.Dvorce Chlazené sýry tavené a zrající

Výrobce: STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o.
EAN: 298846
Alergeny: mléko, vlašské ořechy
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 2-8 °C
Použití: po otevření spotřebujte do 24 hodin
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sýr ovčí čerstvý ořechy á/kg cca 150g,Hor.Dvorce (přírodní sýr z ovčího mléka s vlašskými ořechy) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o..

Kde koupit Sýr ovčí čerstvý ořechy á/kg cca 150g,Hor.Dvorce

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sýr ovčí čerstvý ořechy á/kg cca 150g,Hor.Dvorce a nebo v akci. Produkt Sýr ovčí čerstvý ořechy á/kg cca 150g,Hor.Dvorce, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Sýr tvarůžky věnečky 32ks 1kg - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Sýr ovčí čerstvý ořechy á/kg cca 150g,Hor.Dvorce

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sýr ovčí čerstvý ořechy á/kg cca 150g,Hor.Dvorce v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci přírodní sýr z ovčího mléka s vlašskými ořechy, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek přírodní sýr z ovčího mléka s vlašskými ořechy Sýr ovčí čerstvý ořechy á/kg cca 150g,Hor.Dvorce ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky