ℹ Informace o potravině Sýr Niva 50% půlválec á/kg Dolní Přím

🔍 Výživové údaje:

energetická hodnota 1390kJ/332 kcal

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené sýry tavené a zrající

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sýr Niva 50% půlválec á/kg Dolní Přím skladovat: Uchovejte při teplotě od 4°C do 8°C.

Informace o produktuObrázek produktu

Sýr Niva 50% půlválec á/kg Dolní Přím plnotučný přírodní sýr s plísní uvnitř hmoty (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Niva s.r.o.,Dolní Přím ČR.

Složení: Mléko Jedlá sůl Čistá mlékářská kultura Ušlechtilá plíseň 52% suš. 50% t. vsuš., sůl do 5%

🏷️ Orientační cena: 163,28 Kč


Sýr Niva 50% půlválec á/kg Dolní Přím Chlazené sýry tavené a zrající

Výrobce: Niva s.r.o.,Dolní Přím
EAN: 290084
Alergeny: Mléko
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovejte při teplotě od 4°C do 8°C.
Použití: určeno k přímé spotřebl
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sýr Niva 50% půlválec á/kg Dolní Přím (plnotučný přírodní sýr s plísní uvnitř hmoty) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Niva s.r.o.,Dolní Přím.

Kde koupit Sýr Niva 50% půlválec á/kg Dolní Přím

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sýr Niva 50% půlválec á/kg Dolní Přím a nebo v akci. Produkt Sýr Niva 50% půlválec á/kg Dolní Přím, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Korunní 1.5l neperlivá - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Sýr Niva 50% půlválec á/kg Dolní Přím

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sýr Niva 50% půlválec á/kg Dolní Přím v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci plnotučný přírodní sýr s plísní uvnitř hmoty, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek plnotučný přírodní sýr s plísní uvnitř hmoty Sýr Niva 50% půlválec á/kg Dolní Přím ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky