ℹ Informace o potravině Sýr Neufchatel Coeur 200g

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené sýry tavené a zrající

Může obsahovat stopy .
Jak Sýr Neufchatel Coeur 200g skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Sýr Neufchatel Coeur 200g (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Fabriqué en France, par FFB, 76270 Neufchatel en Bray, France .

Složení: pasterizované mléko

🏷️ Orientační cena: 157,54 Kč


Sýr Neufchatel Coeur 200g Chlazené sýry tavené a zrající

Výrobce: Fabriqué en France, par FFB, 76270 Neufchatel en Bray, France
EAN: 3252950005728
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sýr Neufchatel Coeur 200g () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Fabriqué en France, par FFB, 76270 Neufchatel en Bray, France.

Kde koupit Sýr Neufchatel Coeur 200g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sýr Neufchatel Coeur 200g a nebo v akci. Produkt Sýr Neufchatel Coeur 200g, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sýr Neufchatel Coeur 200g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sýr Neufchatel Coeur 200g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sýr Neufchatel Coeur 200g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sýr kozí Bettine Blanc á/kg s plísní - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky