ℹ Informace o potravině Sýr Morbier á/kg s popelem

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené sýry tavené a zrající

Může obsahovat stopy .
Jak Sýr Morbier á/kg s popelem skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Sýr Morbier á/kg s popelem (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 440,53 Kč


Sýr Morbier á/kg s popelem Chlazené sýry tavené a zrající

Výrobce:
EAN: 282313
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sýr Morbier á/kg s popelem () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Sýr Morbier á/kg s popelem

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sýr Morbier á/kg s popelem a nebo v akci. Produkt Sýr Morbier á/kg s popelem, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sýr Morbier á/kg s popelem

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sýr Morbier á/kg s popelem v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sýr Morbier á/kg s popelem ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Sýr Kiri tav. 6D 100g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky