ℹ Informace o potravině Sýr Montana ement.45%jem.á/kg Moravia Lacto

🔍 Výživové údaje:

Výživové údaje na 100 g :Energetická hodnota: 1 475 kJ/ 355 kcalTuky: 27 gz toho nasycené mastné kyseliny: 17 gSacharidy: 2 gz toho cukry: 2 gBílkoviny: 26 gSůl: 1,5 g

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené sýry tvrdé

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sýr Montana ement.45%jem.á/kg Moravia Lacto skladovat: teplota +4°C – +8°C

Informace o produktuObrázek produktu

Sýr Montana ement.45%jem.á/kg Moravia Lacto sýr tvrdý s vysokodohřívanou sýřeninou a tvorbou o (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Moravia Lacto a.s. ČR.

Složení: mlékárensky ošetřené mléko,chlorid vápenatý,mlékárenské kultury,syřidlo,jedlá sůl

🏷️ Orientační cena: 193,78 Kč


Sýr Montana ement.45%jem.á/kg Moravia Lacto Chlazené sýry tvrdé

Výrobce: Moravia Lacto a.s.
EAN: 295885
Alergeny: mléko,včetně laktózy
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: teplota +4°C – +8°C
Použití: přímá konzumace nebo další zpracování
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sýr Montana ement.45%jem.á/kg Moravia Lacto (sýr tvrdý s vysokodohřívanou sýřeninou a tvorbou o) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Moravia Lacto a.s..

Kde koupit Sýr Montana ement.45%jem.á/kg Moravia Lacto

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sýr Montana ement.45%jem.á/kg Moravia Lacto a nebo v akci. Produkt Sýr Montana ement.45%jem.á/kg Moravia Lacto, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Mléč.rýže mix I.175g LACT JAH,ČOK,VIŠ - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Sýr Montana ement.45%jem.á/kg Moravia Lacto

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sýr Montana ement.45%jem.á/kg Moravia Lacto v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci sýr tvrdý s vysokodohřívanou sýřeninou a tvorbou o, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek sýr tvrdý s vysokodohřívanou sýřeninou a tvorbou o Sýr Montana ement.45%jem.á/kg Moravia Lacto ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky