ℹ Informace o potravině Sýr kozí Rondin Riblaire 950g

🔍 Výživové údaje:

Energie 1231 kJ /297 kcal; Tuky 25 g z toho nasycené mastné kyseliny 18 g; Sacharidy <0,5 g, z tohocukry <0,5 g; Bílkoviny 18 g; Sůl 1,5 g

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené sýry tavené a zrající

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sýr kozí Rondin Riblaire 950g skladovat: od +4 °C do +8 °C

Informace o produktuObrázek produktu

Sýr kozí Rondin Riblaire 950g Kozí sýr s bílou plísní na povrchu (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky SOCIETE FROMAGERE DE RIBLAIRE 79330 SAINT-VARENT, FRANCE Francie.

Složení: pasterované kozí mléko, jedlá sůl, sýrařské kultury, živočišné syřidlo

🏷️ Orientační cena: 397,34 Kč


Sýr kozí Rondin Riblaire 950g Chlazené sýry tavené a zrající

Výrobce: SOCIETE FROMAGERE DE RIBLAIRE 79330 SAINT-VARENT, FRANCE
EAN: 8594062563990
Alergeny: mléko a mléčné výrobky
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: od +4 °C do +8 °C
Použití: určeno k přímé spotřebě
Země původu: Francie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sýr kozí Rondin Riblaire 950g (Kozí sýr s bílou plísní na povrchu) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce SOCIETE FROMAGERE DE RIBLAIRE 79330 SAINT-VARENT, FRANCE.

Kde koupit Sýr kozí Rondin Riblaire 950g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sýr kozí Rondin Riblaire 950g a nebo v akci. Produkt Sýr kozí Rondin Riblaire 950g, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Sýr Jadel pařený 110g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Sýr kozí Rondin Riblaire 950g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sýr kozí Rondin Riblaire 950g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Kozí sýr s bílou plísní na povrchu, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Kozí sýr s bílou plísní na povrchu Sýr kozí Rondin Riblaire 950g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky