ℹ Informace o potravině Sýr kozí čerstvý přírod. 125g Bettine

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené sýry tavené a zrající

Může obsahovat stopy .
Jak Sýr kozí čerstvý přírod. 125g Bettine skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Sýr kozí čerstvý přírod. 125g Bettine (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Bettinehoeve BV, Bankrenstraat 15, 4874 ND Etten-Leur Nederland .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 59,85 Kč


Sýr kozí čerstvý přírod. 125g Bettine Chlazené sýry tavené a zrající

Výrobce: Bettinehoeve BV, Bankrenstraat 15, 4874 ND Etten-Leur Nederland
EAN: 8712023011056
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sýr kozí čerstvý přírod. 125g Bettine () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Bettinehoeve BV, Bankrenstraat 15, 4874 ND Etten-Leur Nederland.

Kde koupit Sýr kozí čerstvý přírod. 125g Bettine

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sýr kozí čerstvý přírod. 125g Bettine a nebo v akci. Produkt Sýr kozí čerstvý přírod. 125g Bettine, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sýr kozí čerstvý přírod. 125g Bettine

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sýr kozí čerstvý přírod. 125g Bettine v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sýr kozí čerstvý přírod. 125g Bettine ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sýr Pizza str.42% 200g Mibell - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky