ℹ Informace o potravině Sýr Chaumes 200g

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené sýry tavené a zrající

Může obsahovat stopy .
Jak Sýr Chaumes 200g skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Sýr Chaumes 200g (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Fromageries des Chaumes, F-64110 Jurancon .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 164,93 Kč


Sýr Chaumes 200g Chlazené sýry tavené a zrající

Výrobce: Fromageries des Chaumes, F-64110 Jurancon
EAN: 3222110024715
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sýr Chaumes 200g () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Fromageries des Chaumes, F-64110 Jurancon.

Kde koupit Sýr Chaumes 200g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sýr Chaumes 200g a nebo v akci. Produkt Sýr Chaumes 200g, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sýr Chaumes 200g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sýr Chaumes 200g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sýr Chaumes 200g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Sýr Gouda 50% hořčice á/kg Pittoresque,cca4,5kg - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky