ℹ Informace o potravině Sušenky ROKA gouda-chia 80g

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Sušenky,oplatky,piškoty

Může obsahovat stopy .
Jak Sušenky ROKA gouda-chia 80g skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Sušenky ROKA gouda-chia 80g (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 55,94 Kč


Sušenky ROKA gouda-chia 80g Sušenky,oplatky,piškoty

 

Výrobce:
EAN: 8710588600203
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sušenky ROKA gouda-chia 80g () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Sušenky ROKA gouda-chia 80g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sušenky ROKA gouda-chia 80g a nebo v akci. Produkt Sušenky ROKA gouda-chia 80g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sušenky ROKA gouda-chia 80g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sušenky ROKA gouda-chia 80g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sušenky ROKA gouda-chia 80g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Sušenky Disko čokoládové 157g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky