ℹ Informace o potravině Sušenky Chipicao 50g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Sušenky,oplatky,piškoty

Může obsahovat stopy vejce, skořápkové plody.
Jak Sušenky Chipicao 50g skladovat: 5-25°C

Informace o produktuObrázek produktu

Sušenky Chipicao 50g Sušenky s kakaovou náplní (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Chipita SA, 12th Nat.road Athens Lamia, 144 52 Metamorphosis, Řecko Řecko.

Složení: PŠENIČNÁ mouka, cukr, rostlinné oleje (palmový, kokosový), extrakt z JEČNÉHOsladu, MLÉKO, kakao se sníženým obsahem tuku 1,4%, kypřící látky (difosforečnany,uhličitany sodné, uhličitany amonné), jedlá sůl, aroma: vanilin. Kakaová náplň33% hm.: cukr, rostlinné oleje (palmový, kokosový, palmojádrový), kakao sesníženým obsahem tuku 8,5% hm., sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor: SOJOVÝlecitin, aroma: vanilin. Může obsahovat stopy VAJEC, SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ

🏷️ Orientační cena: 9,09 Kč


Sušenky Chipicao 50g Sušenky,oplatky,piškoty

 

Výrobce: Chipita SA, 12th Nat.road Athens Lamia, 144 52 Metamorphosis, Řecko
EAN: 5201360717163
Alergeny: obiloviny(lepek),mléko,sója
Obsahuje stopy: vejce, skořápkové plody
Jak skladovat: 5-25°C
Použití: Hračka uvnitř. Může obsahovat malé části, hrozí nebezpečí vdechnutí.Doporučujeme dohled dospělého
Země původu: Řecko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sušenky Chipicao 50g (Sušenky s kakaovou náplní) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Chipita SA, 12th Nat.road Athens Lamia, 144 52 Metamorphosis, Řecko.

Kde koupit Sušenky Chipicao 50g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sušenky Chipicao 50g a nebo v akci. Produkt Sušenky Chipicao 50g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Bonboniera Raffaello T15 150g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Sušenky Chipicao 50g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sušenky Chipicao 50g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Sušenky s kakaovou náplní, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sušenky s kakaovou náplní Sušenky Chipicao 50g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky