ℹ Informace o potravině Sušenky BeBe Na tvrdo meruňka 50g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Sušenky,oplatky,piškoty

Může obsahovat stopy vejce, ořechy.
Jak Sušenky BeBe Na tvrdo meruňka 50g skladovat: v suchu, chraňte před teplem

Informace o produktuObrázek produktu

Sušenky BeBe Na tvrdo meruňka 50g cereální sušenky s meruňkami (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 ČR.

Složení: cereálie 63,5 %, celozrnné cereálie 40,3 % (OVESNÉ vločky 17,9 %,celozrnná PŠENIČNÁ mouka 13,3 %, celozrnná drcená pohanka 5,6 %,celozrnná ŠPALDOVÁ mouka (PŠENICE ) 1,1 %, celozrnná ŽITNÁ mouka 1,1 %,celozrnná JEČNÁ mouka 1,1 %), PŠENIČNÁ mouka 23,4 %], cukr, rostlinné oleje(řepkový, slunečnicový), plnidlo (polydextrosa), fruktózový-glukózový sirup,koncentrované meruňkové pyré 1,5 %, kypřicí látky (hydrogenuhličitan amonný,hydrogenuhličitan sodný, dihydrogendifosforečnan sodný), glukózový sirup,zvlhčující látka (glycerol), PŠENIČNÁ vláknina, aromata, palmový tuk,jedlá sůl, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E 472e), sušené odstředěné MLÉKO ,želírující látka (pektin), regulátor kyselosti (kyselina citronová),

🏷️ Orientační cena: 9,07 Kč


Sušenky BeBe Na tvrdo meruňka 50g Sušenky,oplatky,piškoty

 

Výrobce: Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8
EAN: 7622210840820
Alergeny: oves, pšenice, špaldy, žito, ječmen, mléko
Obsahuje stopy: vejce, ořechy
Jak skladovat: v suchu, chraňte před teplem
Použití: neuvedeno
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sušenky BeBe Na tvrdo meruňka 50g (cereální sušenky s meruňkami) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8.

Kde koupit Sušenky BeBe Na tvrdo meruňka 50g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sušenky BeBe Na tvrdo meruňka 50g a nebo v akci. Produkt Sušenky BeBe Na tvrdo meruňka 50g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Tyčinka Protein oříšek 60g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Sušenky BeBe Na tvrdo meruňka 50g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sušenky BeBe Na tvrdo meruňka 50g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci cereální sušenky s meruňkami, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek cereální sušenky s meruňkami Sušenky BeBe Na tvrdo meruňka 50g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky