ℹ Informace o potravině Sušené houby žampion 1kg KAS

🔍 Výživové údaje:

Neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Sušené ovoce, zelenina, houby

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sušené houby žampion 1kg KAS skladovat: Skladujte v suchu, při teplotě do 30°C

Informace o produktuObrázek produktu

Sušené houby žampion 1kg KAS Sušené plátkované žampiony (Koloniál, konzervy) od značky Kasia vera s.r.o.,Nádražní 1202,25101, Říčany, ČR Čína.

Složení: Sušené žampiony

🏷️ Orientační cena: 584,54 Kč


Sušené houby žampion 1kg KAS Sušené ovoce, zelenina, houby

Výrobce: Kasia vera s.r.o.,Nádražní 1202,25101, Říčany, ČR
EAN: 8594011743787
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte v suchu, při teplotě do 30°C
Použití: Neuvedeno
Země původu: Čína


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sušené houby žampion 1kg KAS (Sušené plátkované žampiony) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kasia vera s.r.o.,Nádražní 1202,25101, Říčany, ČR.

Kde koupit Sušené houby žampion 1kg KAS

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sušené houby žampion 1kg KAS a nebo v akci. Produkt Sušené houby žampion 1kg KAS, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sušené houby žampion 1kg KAS

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sušené houby žampion 1kg KAS v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Sušené plátkované žampiony, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sušené plátkované žampiony Sušené houby žampion 1kg KAS ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sušené cibule restovaná 2kg KAS - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky