ℹ Informace o potravině Sušené houby shitake 50g houževnatec jedlý

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Sušené ovoce, zelenina, houby

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sušené houby shitake 50g houževnatec jedlý skladovat: neuvedeno

Informace o produktuObrázek produktu

Sušené houby shitake 50g houževnatec jedlý Sušené houby (Koloniál, konzervy) od značky F.W.Tandoori s.r.o. Vonoklasy 155,25228 Čína.

Složení: houževnatec jedlý

🏷️ Orientační cena: 58,42 Kč


Sušené houby shitake 50g houževnatec jedlý Sušené ovoce, zelenina, houby

Výrobce: F.W.Tandoori s.r.o. Vonoklasy 155,25228
EAN: 8595028813319
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: neuvedeno
Použití: Použití:důkladně omyjeme a namočíme do studené vody cca na 1 hodinu. Před dalším použitím necháme 10minut přejít varem při teplotě90°C. Přidáváme do zeleninových salátů, polévek, omáček a k masu.
Země původu: Čína


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sušené houby shitake 50g houževnatec jedlý (Sušené houby) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce F.W.Tandoori s.r.o. Vonoklasy 155,25228.

Kde koupit Sušené houby shitake 50g houževnatec jedlý

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sušené houby shitake 50g houževnatec jedlý a nebo v akci. Produkt Sušené houby shitake 50g houževnatec jedlý, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sušené houby shitake 50g houževnatec jedlý

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sušené houby shitake 50g houževnatec jedlý v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Sušené houby, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sušené houby Sušené houby shitake 50g houževnatec jedlý ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Směs arašíd.Wasabi 100g DRUID - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky