ℹ Informace o potravině Šunka vepř.nej.j.vit.ABC á/kg LE&CO

🔍 Výživové údaje:

Energie 458 kJ/109 kcal 5%, Tuky 3,5 g 5% -z toho nasycené mastné kyseliny 1,3 g7%, Sacharidy 0,2 g <1% -z toho cukry <0,5 g <1%, Bílkoviny 19 g 38%,Sůl 1,9 g 32%

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Šunka vepř.nej.j.vit.ABC á/kg LE&CO skladovat: 0-5°C

Informace o produktuObrázek produktu

Šunka vepř.nej.j.vit.ABC á/kg LE&CO masný výr.tep.opracov.,šunka nejvyšší kval.,dušená (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o EU.

Složení: Vepřová kýta 92%, pitná voda, jedlá sůl, dextróza, stabilizátory (E451, E250),směs vitamínů, antioxidant (E300). Ve výrobku jsou vitamíny A, B1, B3, B5, B6,B12, C, E v hladině vyšší než 25% DDD.

🏷️ Orientační cena: 199,21 Kč


Šunka vepř.nej.j.vit.ABC á/kg LE&CO Chlazené uzeniny

Výrobce: LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o
EAN: 299219
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 0-5°C
Použití: neuvedeno
Země původu: EU


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Šunka vepř.nej.j.vit.ABC á/kg LE&CO (masný výr.tep.opracov.,šunka nejvyšší kval.,dušená) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o.

Kde koupit Šunka vepř.nej.j.vit.ABC á/kg LE&CO

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Šunka vepř.nej.j.vit.ABC á/kg LE&CO a nebo v akci. Produkt Šunka vepř.nej.j.vit.ABC á/kg LE&CO, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Čaj AHMAD heřm.+citr.tráva 30g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Šunka vepř.nej.j.vit.ABC á/kg LE&CO

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Šunka vepř.nej.j.vit.ABC á/kg LE&CO v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci masný výr.tep.opracov.,šunka nejvyšší kval.,dušená, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek masný výr.tep.opracov.,šunka nejvyšší kval.,dušená Šunka vepř.nej.j.vit.ABC á/kg LE&CO ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky