ℹ Informace o potravině Šum.tablety vitamin MIX 6xtuba

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Vitamíny, doplňky stravy, léčiva

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Šum.tablety vitamin MIX 6xtuba skladovat: v suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Šum.tablety vitamin MIX 6xtuba ve vodě rozpustné vitaminy (Koloniál, konzervy) od značky VITAR, s.r.o. ČR.

Složení: Multivitamin – sladidlo sorbitol, kyselina citronová, regulátor kyselostihydrogen uhličitan sodný, vitaminový premix, protispékavá látka -polaethylenglykol (PEG 6000), aroma, barvivo beta karoten, sladidla aspartama sacharin sodný.Vitamin C – kyselina citronová, sladidlo: sorbitol, regulátor kyselosti:hydrogenuhličitan sodný, kyselina L-askorbová, aroma, sladidlo aspartam,protispékavá látka: polyethylenglykol (PEG 6000), barvivi: riboflavin,sladidlo: sacharin sodný.Vápník, hořčík, vitamin C – kyselina citronová, saldidlo: sorbitol, uhličitanvápenatý, regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, protispékavá látka:

🏷️ Orientační cena: 112,84 Kč


Šum.tablety vitamin MIX 6xtuba Vitamíny, doplňky stravy, léčiva

Výrobce: VITAR, s.r.o.
EAN: 8595011110654
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu
Použití: obsah sáčku rozpustit v ústech
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Šum.tablety vitamin MIX 6xtuba (ve vodě rozpustné vitaminy) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce VITAR, s.r.o..

Kde koupit Šum.tablety vitamin MIX 6xtuba

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Šum.tablety vitamin MIX 6xtuba a nebo v akci. Produkt Šum.tablety vitamin MIX 6xtuba, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Šum.tablety vitamin MIX 6xtuba

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Šum.tablety vitamin MIX 6xtuba v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci ve vodě rozpustné vitaminy, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek ve vodě rozpustné vitaminy Šum.tablety vitamin MIX 6xtuba ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Čaj TEEK WOF Strawberry S. 50g RETAIL - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky