ℹ Informace o potravině Sůl posypová stand.10kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Cukr,sůl,sladidla

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sůl posypová stand.10kg skladovat: Skladujte v suchu!

Informace o produktuObrázek produktu

Sůl posypová stand.10kg Kamenná sůl s protispékavou látkou na posyp vozovek (Koloniál, konzervy) od značky K+S Czech Republic a.s.,závod Solné mlýny,Sladkovského 234/47,779 11 Olomouc – Holice,Česká republika ČR.

Složení: Kamenná sůl, protispékavá látka-ferrokyanid sodný

🏷️ Orientační cena: 64,11 Kč


Sůl posypová stand.10kg Cukr,sůl,sladidla

Výrobce: K+S Czech Republic a.s.,závod Solné mlýny,Sladkovského 234/47,779 11 Olomouc – Holice,Česká republika
EAN: 8595005045122
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte v suchu!
Použití: na odstranění sněhu a ledu z vozovek a chodníků
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sůl posypová stand.10kg (Kamenná sůl s protispékavou látkou na posyp vozovek) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce K+S Czech Republic a.s.,závod Solné mlýny,Sladkovského 234/47,779 11 Olomouc – Holice,Česká republika.

Kde koupit Sůl posypová stand.10kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sůl posypová stand.10kg a nebo v akci. Produkt Sůl posypová stand.10kg, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sůl posypová stand.10kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sůl posypová stand.10kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Kamenná sůl s protispékavou látkou na posyp vozovek, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Kamenná sůl s protispékavou látkou na posyp vozovek Sůl posypová stand.10kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sušené houby šumav.směs prem.400g hřib mix,křemenáč - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky