ℹ Informace o potravině Sůl mořská Cornish 250g GE dóza

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy vyrobeno v potr. podniku, ve kterém se pracuje s alergeny (lepek, vejce, ryby, soja, mléko, celer, hořčice, sezam,SO2).
Jak Sůl mořská Cornish 250g GE dóza skladovat: suchý sklad bez přímého slunečního svitu

Informace o produktuObrázek produktu

Sůl mořská Cornish 250g GE dóza neuvedeno (Koloniál, konzervy) od značky GurmEko s.r.o. Anglie.

Složení: neuvedeno

🏷️ Orientační cena: 121,81 Kč


Sůl mořská Cornish 250g GE dóza Koření gastro

Výrobce: GurmEko s.r.o.
EAN: 8594050435742
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: vyrobeno v potr. podniku, ve kterém se pracuje s alergeny (lepek, vejce, ryby, soja, mléko, celer, hořčice, sezam,SO2)
Jak skladovat: suchý sklad bez přímého slunečního svitu
Použití: neuvedeno
Země původu: Anglie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sůl mořská Cornish 250g GE dóza (neuvedeno) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce GurmEko s.r.o..

Kde koupit Sůl mořská Cornish 250g GE dóza

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sůl mořská Cornish 250g GE dóza a nebo v akci. Produkt Sůl mořská Cornish 250g GE dóza, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sůl mořská Cornish 250g GE dóza

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sůl mořská Cornish 250g GE dóza v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci neuvedeno, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek neuvedeno Sůl mořská Cornish 250g GE dóza ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sůl himalájská růžová 600g GE dóza - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky