ℹ Informace o potravině Sůl jedlá s jódem 1kg SOL.ML.

🔍 Výživové údaje:

energetická hodnota 0 KJ/kcal, sacharidy – 0, bílkoviny – 0, tuky – 0 , vláknina – 0, sůl – 100 g/100 g výrobku

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Cukr,sůl,sladidla

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sůl jedlá s jódem 1kg SOL.ML. skladovat: Skladujte v suchu!

Informace o produktuObrázek produktu

Sůl jedlá s jódem 1kg SOL.ML. Jedlá kamenná sůl s jodem jemně mletá (Koloniál, konzervy) od značky K+S Czech Republic a.s.,závod Solné mlýny,Sladkovského 234/47,779 11 Olomouc – Holice,Česká republik ČR.

Složení: Jedlá kamenná sůl Jodičnan draselný

🏷️ Orientační cena: 5,21 Kč


Sůl jedlá s jódem 1kg SOL.ML. Cukr,sůl,sladidla

Výrobce: K+S Czech Republic a.s.,závod Solné mlýny,Sladkovského 234/47,779 11 Olomouc – Holice,Česká republik
EAN: 8595005013053
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte v suchu!
Použití: na přímé ochucování pokrmů a přípravu pokrmů
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sůl jedlá s jódem 1kg SOL.ML. (Jedlá kamenná sůl s jodem jemně mletá) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce K+S Czech Republic a.s.,závod Solné mlýny,Sladkovského 234/47,779 11 Olomouc – Holice,Česká republik.

Kde koupit Sůl jedlá s jódem 1kg SOL.ML.

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sůl jedlá s jódem 1kg SOL.ML. a nebo v akci. Produkt Sůl jedlá s jódem 1kg SOL.ML., který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sůl jedlá s jódem 1kg SOL.ML.

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sůl jedlá s jódem 1kg SOL.ML. v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Jedlá kamenná sůl s jodem jemně mletá, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Jedlá kamenná sůl s jodem jemně mletá Sůl jedlá s jódem 1kg SOL.ML. ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Káva Jacobs Kronung mletá 100g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky