ℹ Informace o potravině +Směs pekař.špaldova zrna 18kg Uniferm

🔍 Výživové údaje:

Energetická hodnota na 100g 780kJ/184kcal, tuky 1,2g z toho mastné kyseliny 0,3g,sacharidy 35,8g z toho cukry 9,1g,bílkoviny 5,7g,sůl 3,5g.

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Mouka,krupice

Může obsahovat stopy Vejce a výrobky z nich, Sója a sójové výrobky, Mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), Sezam a sezamové výrobky.
Jak +Směs pekař.špaldova zrna 18kg Uniferm skladovat: Při teplotě 0°- 7°C

Informace o produktuObrázek produktu

+Směs pekař.špaldova zrna 18kg Uniferm Čerstvý výrobek pro výrobu chlebů a drobného pečiv (Koloniál, konzervy) od značky UNIFERM GmbH & Co. KG Německo.

Složení: Pšenice špalda (zrna sladové pšenice špalda 16%, celé zrna pšenice špaldy 16%).Voda,Špaldový kvas (21%),Med (6,5%),Jablečný ocet,Sůl,Cukr,Karamelizovaný cukr.

🏷️ Orientační cena: 1 814,29 Kč


+Směs pekař.špaldova zrna 18kg Uniferm Mouka,krupice

Výrobce: UNIFERM GmbH & Co. KG
EAN: 4101770873354
Alergeny: Obilí obsahující lepek (tj. pšenice, žito, ječmen, oves, pšenice špalda, kamut a jejich hybridní odrůdy).
Obsahuje stopy: Vejce a výrobky z nich, Sója a sójové výrobky, Mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), Sezam a sezamové výrobky
Jak skladovat: Při teplotě 0°- 7°C
Použití: Individuálně dle receptur
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku +Směs pekař.špaldova zrna 18kg Uniferm (Čerstvý výrobek pro výrobu chlebů a drobného pečiv) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce UNIFERM GmbH & Co. KG.

Kde koupit +Směs pekař.špaldova zrna 18kg Uniferm

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt +Směs pekař.špaldova zrna 18kg Uniferm a nebo v akci. Produkt +Směs pekař.špaldova zrna 18kg Uniferm, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Halušky 3kg LAG - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení +Směs pekař.špaldova zrna 18kg Uniferm

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi +Směs pekař.špaldova zrna 18kg Uniferm v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Čerstvý výrobek pro výrobu chlebů a drobného pečiv, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Čerstvý výrobek pro výrobu chlebů a drobného pečiv +Směs pekař.špaldova zrna 18kg Uniferm ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky