ℹ Informace o potravině Slanina staročeská DRE á/kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Slanina staročeská DRE á/kg skladovat: SKLADOVAT PŘI TEPLOTĚ 0-7°C

Informace o produktuObrázek produktu

Slanina staročeská DRE á/kg TEPELNĚ OPRACOVANÝ MASNÝ VÝROBEK (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky D-K zemědělská a.s., KOŽLANY, DŘEVEC 42, 331 41 KRALOVICE ČESKÁ REPUBLIKA.

Složení: VEPŘOVÝ BOK,VODA,DUSITANOVÁ SOLÍCÍ SMĚS-CHLORID SODNÝ,-STABILIZÁTOR E250,FOSFÁTYE450,E451,SUŠENÝ GLUKOZOVÝ SIRUP,CITRÁT SODNÝ E331,KYSELINA CITRONOVÁ E330,ASKORBAT SODNÝ E301,DEXTROZA,BÍLKOVINA/VEPŘOVÁ/,SŮL JEDLÁ,BARVIVO E150c,EXTRAKTYKOŘENÍ,ČESNEK,OBSAH SŮL MAX.2,2%

🏷️ Orientační cena: 235,43 Kč


Slanina staročeská DRE á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce: D-K zemědělská a.s., KOŽLANY, DŘEVEC 42, 331 41 KRALOVICE
EAN: 289859
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: SKLADOVAT PŘI TEPLOTĚ 0-7°C
Použití: MOŽNO KONZUMOVAT ZASTUDENA I DÁLE TEPELNĚ UPRAVOVAT
Země původu: ČESKÁ REPUBLIKA


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Slanina staročeská DRE á/kg (TEPELNĚ OPRACOVANÝ MASNÝ VÝROBEK) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce D-K zemědělská a.s., KOŽLANY, DŘEVEC 42, 331 41 KRALOVICE.

Kde koupit Slanina staročeská DRE á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Slanina staročeská DRE á/kg a nebo v akci. Produkt Slanina staročeská DRE á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Slanina staročeská DRE á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Slanina staročeská DRE á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci TEPELNĚ OPRACOVANÝ MASNÝ VÝROBEK, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek TEPELNĚ OPRACOVANÝ MASNÝ VÝROBEK Slanina staročeská DRE á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Barevné sýrové kuličky 250g Heleb - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky