ℹ Informace o potravině Slanina G&G proužky 250g

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy .
Jak Slanina G&G proužky 250g skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Slanina G&G proužky 250g (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 61,44 Kč


Slanina G&G proužky 250g Chlazené uzeniny

Výrobce: vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg
EAN: 4311501420423
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Slanina G&G proužky 250g () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg.

Kde koupit Slanina G&G proužky 250g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Slanina G&G proužky 250g a nebo v akci. Produkt Slanina G&G proužky 250g, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Slanina G&G proužky 250g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Slanina G&G proužky 250g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Slanina G&G proužky 250g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Dressing G&G 500ml Sylter - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky