ℹ Informace o potravině Slanina bez kůže uz. KU á/kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Slanina bez kůže uz. KU á/kg skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +5 C

Informace o produktuObrázek produktu

Slanina bez kůže uz. KU á/kg masný výrobek tepelně opracovaný (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika ČR.

Složení: vepřové sádlo hřbetní, jedlá sůl.

🏷️ Orientační cena: 124,12 Kč


Slanina bez kůže uz. KU á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce: Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika
EAN: 294334
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +5 C
Použití: Po vybalení spotřebujte do 24 hodin
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Slanina bez kůže uz. KU á/kg (masný výrobek tepelně opracovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika.

Kde koupit Slanina bez kůže uz. KU á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Slanina bez kůže uz. KU á/kg a nebo v akci. Produkt Slanina bez kůže uz. KU á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Slanina bez kůže uz. KU á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Slanina bez kůže uz. KU á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci masný výrobek tepelně opracovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek masný výrobek tepelně opracovaný Slanina bez kůže uz. KU á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Tyčinka FIT malina v jogurtu 30g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky