ℹ Informace o potravině Slanina angl.lisov. MSJ á/kg

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy .
Jak Slanina angl.lisov. MSJ á/kg skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Slanina angl.lisov. MSJ á/kg (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 160,91 Kč


Slanina angl.lisov. MSJ á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce:
EAN: 291442
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Slanina angl.lisov. MSJ á/kg () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Slanina angl.lisov. MSJ á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Slanina angl.lisov. MSJ á/kg a nebo v akci. Produkt Slanina angl.lisov. MSJ á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Slanina angl.lisov. MSJ á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Slanina angl.lisov. MSJ á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Slanina angl.lisov. MSJ á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Salám Napoli pikante pl. 500g Ribo,VB - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky