ℹ Informace o potravině Slanina angl.krájená 100g Ponnath

🔍 Výživové údaje:

Neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy Neuvedeno.
Jak Slanina angl.krájená 100g Ponnath skladovat: Skladujte při teplotě od 0°C do +5°C.

Informace o produktuObrázek produktu

Slanina angl.krájená 100g Ponnath Masný výrobek tepelně opracovaný (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s. r. o., Pražská 117, 342 01 Sušice, CZ 133 ČR.

Složení: Vepřové maso 90%, pitná voda, jedlá sůl s jodem (jedlá sůl, jodičnan draselný), stabilizátor: difosforečnany, glukozový sirup, dextroza, antioxidant: askorban sodný, extrakty koření, vepřová krev, konzervant: dusitan sodný, kouř.

🏷️ Orientační cena: 34,38 Kč


Slanina angl.krájená 100g Ponnath Chlazené uzeniny

Výrobce: Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s. r. o., Pražská 117, 342 01 Sušice, CZ 133
EAN: 8594036020566
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: Neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě od 0°C do +5°C.
Použití: Po otevření spotřebujte do 24 hodin.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Slanina angl.krájená 100g Ponnath (Masný výrobek tepelně opracovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s. r. o., Pražská 117, 342 01 Sušice, CZ 133.

Kde koupit Slanina angl.krájená 100g Ponnath

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Slanina angl.krájená 100g Ponnath a nebo v akci. Produkt Slanina angl.krájená 100g Ponnath, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Špekáčky KU 450g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Slanina angl.krájená 100g Ponnath

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Slanina angl.krájená 100g Ponnath v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Masný výrobek tepelně opracovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Masný výrobek tepelně opracovaný Slanina angl.krájená 100g Ponnath ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky