ℹ Informace o potravině Sirup YO 700g malina

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nápojové koncentráty,sirupy

Může obsahovat stopy neobsahuje.
Jak Sirup YO 700g malina skladovat: Po otevření skladovat v chladničce a spotřebovat do 4 týdnů.

Informace o produktuObrázek produktu

Sirup YO 700g malina Ovocný sirup malinový (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Eckes-Granini Austria GmbH,A-4490 St. Florian,Pummerinfeld 1b Rakousko.

Složení: Cukr Glukózo-fruktózový sirup Voda Ovocná šťáva z koncentrátu ovocné šťávy maliny (10%), černé jeřabiny, bezinky a jablka Regulátor kyselosti: kyselina citronová Aroma

🏷️ Orientační cena: 50,03 Kč


Sirup YO 700g malina Nápojové koncentráty,sirupy

 

Výrobce: Eckes-Granini Austria GmbH,A-4490 St. Florian,Pummerinfeld 1b
EAN: 9001400005016
Alergeny: neobsahuje
Obsahuje stopy: neobsahuje
Jak skladovat: Po otevření skladovat v chladničce a spotřebovat do 4 týdnů.
Použití: Ředění:1 díl sirupu + 6 dílů vody.Před upotřebením protřepejte.Po otevření uchovejte v suchu a chladu.
Země původu: Rakousko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sirup YO 700g malina (Ovocný sirup malinový) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Eckes-Granini Austria GmbH,A-4490 St. Florian,Pummerinfeld 1b.

Kde koupit Sirup YO 700g malina

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sirup YO 700g malina a nebo v akci. Produkt Sirup YO 700g malina, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sirup YO 700g malina

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sirup YO 700g malina v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Ovocný sirup malinový, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Ovocný sirup malinový Sirup YO 700g malina ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Korunní 1.5l hroznové víno - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky