ℹ Informace o potravině Sirup Vitana 5l granát.jablko premium

🔍 Výživové údaje:

Výživové údaje výrobku 100ml:Energie 1453/342kJ/kcal,Tuky 0g
z toho nasycenémastné kyseliny 0g,Sacharidy 83g
z toho cukry 83g,Bílkoviny 0g,Sůl 0g

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nápojové koncentráty,sirupy

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sirup Vitana 5l granát.jablko premium skladovat: Skladujte při teplotách v rozmezí 5-25°C.

Informace o produktuObrázek produktu

Sirup Vitana 5l granát.jablko premium nápojový koncentrát (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika Česká republika.

Složení: cukr, glukózo-fruktózový sirup, pitná voda, kyselina citrónová, ovocné šťávy zkoncentrátů-granátové jablko(min.11%), jablko(min.14%), barviva:barvící ovocnéa rostlinné koncentráty(z karotky a granátového jablka) a amoniak-sulfitovýcukrový karamel, přírodní aroma.

🏷️ Orientační cena: 621,67 Kč


Sirup Vitana 5l granát.jablko premium Nápojové koncentráty,sirupy

 

Výrobce: VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika
EAN: 8593837053544
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotách v rozmezí 5-25°C.
Použití: 1.Podle tabulky odměřte nápojový koncentrát pro zvolený objem nápoje. 2.Přidejtestudenou vodu a zamíchejte.
Země původu: Česká republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sirup Vitana 5l granát.jablko premium (nápojový koncentrát) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika.

Kde koupit Sirup Vitana 5l granát.jablko premium

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sirup Vitana 5l granát.jablko premium a nebo v akci. Produkt Sirup Vitana 5l granát.jablko premium, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Napoleonky 300g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Sirup Vitana 5l granát.jablko premium

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sirup Vitana 5l granát.jablko premium v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci nápojový koncentrát, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek nápojový koncentrát Sirup Vitana 5l granát.jablko premium ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky