ℹ Informace o potravině Sirup Vitana 3l malina+slad.

🔍 Výživové údaje:

„Výživové údaje výrobku 100 ml,Energie 1166/274 kJ/kcal,Tuky 0g z toho nasycenémastné kyselin 0g,Sacharidy 66 g z toho cukry 66g,Bílkoviny 0g,Sůl 0g“

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nápojové koncentráty,sirupy

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sirup Vitana 3l malina+slad. skladovat: Skladujte v suchu při teplotách v rozmezí 5-25°C.

Informace o produktuObrázek produktu

Sirup Vitana 3l malina+slad. Nápojový koncentrát (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika Česká republika.

Složení: cukr, glukózo-fruktózový sirup, pitná voda, kyselina citrónová, sladidla 0,29%:cyklamát a sacharin, aroma malina 0,89%, přírodní barviva: přírodní barvícíovocné a rostlinné koncentráty (koncentráty z karotky a granátového jablka),amoniak-sulfitový cukrový karamel, konzervanty: sorban draselný a benzoan sodný.

🏷️ Orientační cena: 278,88 Kč


Sirup Vitana 3l malina+slad. Nápojové koncentráty,sirupy

 

Výrobce: VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika
EAN: 8593837257690
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte v suchu při teplotách v rozmezí 5-25°C.
Použití: 1.Podle tabulky odměřte nápojový koncentrát pro zvolený objem nápoje. 2.Přidejtestudenou vodu a zamíchejte.
Země původu: Česká republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sirup Vitana 3l malina+slad. (Nápojový koncentrát) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika.

Kde koupit Sirup Vitana 3l malina+slad.

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sirup Vitana 3l malina+slad. a nebo v akci. Produkt Sirup Vitana 3l malina+slad., který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Semtex Flow 500ml - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Sirup Vitana 3l malina+slad.

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sirup Vitana 3l malina+slad. v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Nápojový koncentrát, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Nápojový koncentrát Sirup Vitana 3l malina+slad. ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky