ℹ Informace o potravině Sirup Tomův 1l okurka

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nápojové koncentráty,sirupy

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sirup Tomův 1l okurka skladovat: Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C

Informace o produktuObrázek produktu

Sirup Tomův 1l okurka Sirup z okurek (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Dovozce – Premier Wines & Spirits, s.r.o. , Hlavní 195 ,253 01 Chýně ČR.

Složení: Sirup z okurek – určeno k ředění vodou. Složení: řepný cukr max. 65%, pitná voda, vývar z okurek, kyselina: kyselina citronová, konzervant: kyselina sorbová aroma: okurkové aroma E. Skladujte mimo přířímé slunce do 25 °C a udržujte hrdlo v maximální čistotě. Po otevření zkonzumujte do 60 dní. Výrobek je šetrně pasterován. Usazenina či zákal nejsou na závadu. Před upotřebením promíchejte.

🏷️ Orientační cena: 228,86 Kč


Sirup Tomův 1l okurka Nápojové koncentráty,sirupy

 

Výrobce: Dovozce – Premier Wines & Spirits, s.r.o. , Hlavní 195 ,253 01 Chýně
EAN: 8594175475579
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C
Použití: neuvedeno
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sirup Tomův 1l okurka (Sirup z okurek) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Dovozce – Premier Wines & Spirits, s.r.o. , Hlavní 195 ,253 01 Chýně.

Kde koupit Sirup Tomův 1l okurka

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sirup Tomův 1l okurka a nebo v akci. Produkt Sirup Tomův 1l okurka, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Effervé limo 0.75l pink BIO - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Sirup Tomův 1l okurka

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sirup Tomův 1l okurka v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Sirup z okurek, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sirup z okurek Sirup Tomův 1l okurka ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky