ℹ Informace o potravině Sirup Tomův 1l levandule

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nápojové koncentráty,sirupy

Může obsahovat stopy neobsahuje.
Jak Sirup Tomův 1l levandule skladovat: Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C

Informace o produktuObrázek produktu

Sirup Tomův 1l levandule Sirup z levandule (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Dovozce – Premier Wines & Spirits, s.r.o. , Hlavní 195 ,253 01 Chýně ČR.

Složení: Sirup z levandule-určeno k ředění vodou.Složení:řepný cukr max.65%,pitná voda,výluh z levandule,kyselina:kyselina citronová,konzervant:kyselina sorbová.

🏷️ Orientační cena: 217,36 Kč


Sirup Tomův 1l levandule Nápojové koncentráty,sirupy

 

Výrobce: Dovozce – Premier Wines & Spirits, s.r.o. , Hlavní 195 ,253 01 Chýně
EAN: 8594175475531
Alergeny: neobsahuje
Obsahuje stopy: neobsahuje
Jak skladovat: Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C
Použití: Po otevření zkonzumujte do 60 dní.Výrobek je šetrně pasterován.Usazenina čizákal nejsou na závadu.Před upotřebením promíchejte.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sirup Tomův 1l levandule (Sirup z levandule) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Dovozce – Premier Wines & Spirits, s.r.o. , Hlavní 195 ,253 01 Chýně.

Kde koupit Sirup Tomův 1l levandule

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sirup Tomův 1l levandule a nebo v akci. Produkt Sirup Tomův 1l levandule, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sirup Tomův 1l levandule

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sirup Tomův 1l levandule v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Sirup z levandule, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sirup z levandule Sirup Tomův 1l levandule ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Royal Crown Slim 0.25l sklo RC - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky