ℹ Informace o potravině Sezam loupaný 25kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sezam loupaný 25kg skladovat: 10-25°C

Informace o produktuObrázek produktu

Sezam loupaný 25kg sezam loupaný (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky VOG s r.o., Všechromy 43, 251 63 Stránčice neuvedeno.

Složení: Sezam loupaný.

🏷️ Orientační cena: 2 744,54 Kč


Sezam loupaný 25kg Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: VOG s r.o., Všechromy 43, 251 63 Stránčice
EAN: 2000440279354
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 10-25°C
Použití: neuvedeno
Země původu: neuvedeno


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sezam loupaný 25kg (sezam loupaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce VOG s r.o., Všechromy 43, 251 63 Stránčice.

Kde koupit Sezam loupaný 25kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sezam loupaný 25kg a nebo v akci. Produkt Sezam loupaný 25kg, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sezam loupaný 25kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sezam loupaný 25kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci sezam loupaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek sezam loupaný Sezam loupaný 25kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Čokoláda Feves Jivara mléč.40% 3kg - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky