ℹ Informace o potravině Schweppes 0.25l Bitter Lemon

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko sklo přepravka

Může obsahovat stopy neobsahuje.
Jak Schweppes 0.25l Bitter Lemon skladovat: Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.

Informace o produktuObrázek produktu

Schweppes 0.25l Bitter Lemon nealkoholický nápoj (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Karlovarské Minerální Vody,a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary ČR.

Složení: neuvedeno

🏷️ Orientační cena: 14,83 Kč


Schweppes 0.25l Bitter Lemon Nealko sklo přepravka

 

Výrobce: Karlovarské Minerální Vody,a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary
EAN: 8594001027880
Alergeny: neobsahuje
Obsahuje stopy: neobsahuje
Jak skladovat: Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.
Použití: podávejte chlazené
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Schweppes 0.25l Bitter Lemon (nealkoholický nápoj) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Karlovarské Minerální Vody,a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary.

Kde koupit Schweppes 0.25l Bitter Lemon

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Schweppes 0.25l Bitter Lemon a nebo v akci. Produkt Schweppes 0.25l Bitter Lemon, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Schweppes 0.25l Bitter Lemon

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Schweppes 0.25l Bitter Lemon v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci nealkoholický nápoj, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek nealkoholický nápoj Schweppes 0.25l Bitter Lemon ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Tvaroh měkký 21% kostka 250g tuk 1%,sušina - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky