ℹ Informace o potravině Salámové tyč.paprika G&G 100g

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy .
Jak Salámové tyč.paprika G&G 100g skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Salámové tyč.paprika G&G 100g (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 58,21 Kč


Salámové tyč.paprika G&G 100g Chlazené uzeniny

Výrobce: vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg
EAN: 4311501669167
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Salámové tyč.paprika G&G 100g () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg.

Kde koupit Salámové tyč.paprika G&G 100g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Salámové tyč.paprika G&G 100g a nebo v akci. Produkt Salámové tyč.paprika G&G 100g, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Salámové tyč.paprika G&G 100g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Salámové tyč.paprika G&G 100g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Salámové tyč.paprika G&G 100g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Oříšky směs asijská 150g Edeka - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky