ℹ Informace o potravině Salám turistický PÍSEK á/kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Salám turistický PÍSEK á/kg skladovat: 0 – 20°C

Informace o produktuObrázek produktu

Salám turistický PÍSEK á/kg Trvanlivý tepelně opracovaný masný výrobek (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky MASO UZENINY PÍSEK, a.s., Samoty 1533, Písek, Budějovické Předměstí ČR.

Složení: vepřové maso 76%, hovězí maso 15%, vepřové syrové sádlo, jedlá sůl s jodem, směs koření, zvýrazňovačchuti: glutamát sodný, konzervant: E250, antioxidant: kyselina askorbová.

🏷️ Orientační cena: 163,62 Kč


Salám turistický PÍSEK á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce: MASO UZENINY PÍSEK, a.s., Samoty 1533, Písek, Budějovické Předměstí
EAN: 293562
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 0 – 20°C
Použití: spotřebujte do 48 hodin
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Salám turistický PÍSEK á/kg (Trvanlivý tepelně opracovaný masný výrobek) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce MASO UZENINY PÍSEK, a.s., Samoty 1533, Písek, Budějovické Předměstí.

Kde koupit Salám turistický PÍSEK á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Salám turistický PÍSEK á/kg a nebo v akci. Produkt Salám turistický PÍSEK á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Salám turistický PÍSEK á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Salám turistický PÍSEK á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Trvanlivý tepelně opracovaný masný výrobek, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Trvanlivý tepelně opracovaný masný výrobek Salám turistický PÍSEK á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Koleno Bavor.peč.zad.KMS á/kg sous-vide 1-1.3kg/ - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky