ℹ Informace o potravině Salám šun.kuř.speciál VK á/kg VB

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Salám šun.kuř.speciál VK á/kg VB skladovat: Skladujte při teplotě 0 až +5 °C.

Informace o produktuObrázek produktu

Salám šun.kuř.speciál VK á/kg VB Masný výrobek tepelně opracovaný (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, 389 01 Vodňany, Česká republika. ČR.

Složení: kuřecí maso 65 %, pitná voda, kuřecí maso strojně oddělené 12 %, bramborový škrob, jedlá sůl, konzervant dusitan sodný, antioxidant erythorban sodný, stabilizátor trifosforečnany.

🏷️ Orientační cena: 93,33 Kč


Salám šun.kuř.speciál VK á/kg VB Chlazené uzeniny

Výrobce: Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, 389 01 Vodňany, Česká republika.
EAN: 297304
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě 0 až +5 °C.
Použití: Po otevření spotřebujte do 2 dnů.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Salám šun.kuř.speciál VK á/kg VB (Masný výrobek tepelně opracovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, 389 01 Vodňany, Česká republika..

Kde koupit Salám šun.kuř.speciál VK á/kg VB

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Salám šun.kuř.speciál VK á/kg VB a nebo v akci. Produkt Salám šun.kuř.speciál VK á/kg VB, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Salám šun.kuř.speciál VK á/kg VB

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Salám šun.kuř.speciál VK á/kg VB v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Masný výrobek tepelně opracovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Masný výrobek tepelně opracovaný Salám šun.kuř.speciál VK á/kg VB ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Schweppes 0.2l Tonic Hibiscus - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky