ℹ Informace o potravině Salám sedlácký KU á/kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Salám sedlácký KU á/kg skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +5 C

Informace o produktuObrázek produktu

Salám sedlácký KU á/kg masný výrobek tepelně opracovaný (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika ČR.

Složení: vepřové sádlo, drůbeží maso strojně oddělené 18 %, kuřecí kůže, pitná voda,vepřové a hovězí maso 11 %,vepřové kůže,bramborový škrob,jedlá sůl,stabilizátoryE 250, E 450, E 451, antioxidanty E 300, E 301, E 330, zahušťovadla E 407a,E 410, E 412, barviva E 120, E 150c, E 162, emulgátor E 471, česnek, koření.

🏷️ Orientační cena: 92,44 Kč


Salám sedlácký KU á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce: Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika
EAN: 294976
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +5 C
Použití: Po vybalení spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Salám sedlácký KU á/kg (masný výrobek tepelně opracovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika.

Kde koupit Salám sedlácký KU á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Salám sedlácký KU á/kg a nebo v akci. Produkt Salám sedlácký KU á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Salám sedlácký KU á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Salám sedlácký KU á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci masný výrobek tepelně opracovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek masný výrobek tepelně opracovaný Salám sedlácký KU á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Těsto listové 500g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky