ℹ Informace o potravině Salám mini uherák KU 180g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Salám mini uherák KU 180g skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +5 CSkladujte od 0°C do +20°C.

Informace o produktuObrázek produktu

Salám mini uherák KU 180g masný výrobek tepelně opracovanýUherák mini salám, masný výrobek tr… (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika ČR.

Složení: Vepřové maso Vepřové sádlo Hovězí maso Jedlá sůl Startovací kultury Směs kořeníExtrakty koření Dextróza Cukr Stabilizátory E250, E252 Antioxidant E301 Obsahsoli max. 4,8% Obsah tuku max. 55%

🏷️ Orientační cena: 62,72 Kč


Salám mini uherák KU 180g Chlazené uzeniny

Výrobce: Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika
EAN: 8594008889108
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +5 CSkladujte od 0°C do +20°C.
Použití: Po nakrojení spotřebujte do 6 dnů.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Salám mini uherák KU 180g (masný výrobek tepelně opracovanýUherák mini salám, masný výrobek tr…) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika.

Kde koupit Salám mini uherák KU 180g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Salám mini uherák KU 180g a nebo v akci. Produkt Salám mini uherák KU 180g, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Feferonky se sýrovou náp.250g Heleb - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Salám mini uherák KU 180g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Salám mini uherák KU 180g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci masný výrobek tepelně opracovanýUherák mini salám, masný výrobek tr…, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek masný výrobek tepelně opracovanýUherák mini salám, masný výrobek tr… Salám mini uherák KU 180g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky