ℹ Informace o potravině Salám kuřecí vrchovinaKU á/kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Salám kuřecí vrchovinaKU á/kg skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +5 C

Informace o produktuObrázek produktu

Salám kuřecí vrchovinaKU á/kg masný výrobek tepelně opracovaný (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika ČR.

Složení: kuřecí maso 43%, vepřové sádlo 25%, vepřové maso 16%, drůbeží maso strojně oddělené 9%, vepřové kůže 8%, jedlá sůl, bramborový škrob, směs koření, extraktykoření, stabilizátory E250, E451, látka zvýrazňující chuť a vůni E621, dextróza,antioxidant E301,barvivo E120.

🏷️ Orientační cena: 112,23 Kč


Salám kuřecí vrchovinaKU á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce: Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika
EAN: 294448
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +5 C
Použití: Po vybalení spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Salám kuřecí vrchovinaKU á/kg (masný výrobek tepelně opracovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika.

Kde koupit Salám kuřecí vrchovinaKU á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Salám kuřecí vrchovinaKU á/kg a nebo v akci. Produkt Salám kuřecí vrchovinaKU á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Salám kuřecí vrchovinaKU á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Salám kuřecí vrchovinaKU á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci masný výrobek tepelně opracovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek masný výrobek tepelně opracovaný Salám kuřecí vrchovinaKU á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Hot Chocco cream 32g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky