ℹ Informace o potravině Salám kuřecí šunkový KU á/kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Salám kuřecí šunkový KU á/kg skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +5 C

Informace o produktuObrázek produktu

Salám kuřecí šunkový KU á/kg masný výrobek tepelně opracovaný (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika ČR.

Složení: kuřecí maso 40 %, pitná voda, drůbeží strojně oddělené maso, kuřecí a vepřovékůže, bramborový škrob, rýžová vláknina, jedlá sůl, stabilizátory E 450, E 451,E 250, maltodextrin, zahušťovadlo E 407, koření, antioxidant E 316, látkyzvýrazňující chuť a vůni E 621, E 535, extrakty koření.

🏷️ Orientační cena: 121,47 Kč


Salám kuřecí šunkový KU á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce: Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika
EAN: 292682
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +5 C
Použití: Po vybalení spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Salám kuřecí šunkový KU á/kg (masný výrobek tepelně opracovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika.

Kde koupit Salám kuřecí šunkový KU á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Salám kuřecí šunkový KU á/kg a nebo v akci. Produkt Salám kuřecí šunkový KU á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Hot Chocco cream white 30g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Salám kuřecí šunkový KU á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Salám kuřecí šunkový KU á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci masný výrobek tepelně opracovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek masný výrobek tepelně opracovaný Salám kuřecí šunkový KU á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky