ℹ Informace o potravině Sádlo vepřové 9kg kbelík ANNA škvařené

🔍 Výživové údaje:

Energetická hodnota 3709kj / 902kcal, tuky 99g z toho nasycené mastné kys. 50g,sacharidy 0g z toho cukry 0g, bílkoviny 0,1g, vláknina 0,5g, sůl 0g

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazená másla, margaríny, tuky, rostl.tuky

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Sádlo vepřové 9kg kbelík ANNA škvařené skladovat: do 15°C

Informace o produktuObrázek produktu

Sádlo vepřové 9kg kbelík ANNA škvařené po otevření sklad.při teplotě od 0°C do 5°C (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Piller s.r.o. ČR.

Složení: Vepřové sádlo.

🏷️ Orientační cena: 412,85 Kč


Sádlo vepřové 9kg kbelík ANNA škvařené Chlazená másla, margaríny, tuky, rostl.tuky

Výrobce: Piller s.r.o.
EAN: 8594020310079
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: do 15°C
Použití: k přímému použití nebo pro tepelné úpravy
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Sádlo vepřové 9kg kbelík ANNA škvařené (po otevření sklad.při teplotě od 0°C do 5°C) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Piller s.r.o..

Kde koupit Sádlo vepřové 9kg kbelík ANNA škvařené

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Sádlo vepřové 9kg kbelík ANNA škvařené a nebo v akci. Produkt Sádlo vepřové 9kg kbelík ANNA škvařené, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Sádlo vepřové 9kg kbelík ANNA škvařené

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Sádlo vepřové 9kg kbelík ANNA škvařené v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci po otevření sklad.při teplotě od 0°C do 5°C, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek po otevření sklad.při teplotě od 0°C do 5°C Sádlo vepřové 9kg kbelík ANNA škvařené ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sirup Jupí PET 0.7l lesní směs - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky