ℹ Informace o potravině Rostl.krém Bravo r.da Cuc. 1l

🔍 Výživové údaje:

Ve 100g : 246Kcal/1091KJ, tuky 26g / z toho nasycené 25g, trans 0,2g / Karbohydráty 5g / z toho cukry 4,1g / Proteiny 2,6g / sůl0,15g / sodík 60 mg

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Trv.šlehačky a smetany s rostl.tukem

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Rostl.krém Bravo r.da Cuc. 1l skladovat: na suchém místě při teplotách v rozmezí 2°C – 20°C

Informace o produktuObrázek produktu

Rostl.krém Bravo r.da Cuc. 1l Polotovar založený na rostlinných tucích. Je určen pro profesionáln… (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Unigra S.p.A. Via Gardizza, 9/B 480 17 Conselice(RA) Itálie.

Složení: voda, plně hydrogenované rostlinné tuky (23%), sušené podmáslí , kukuřičný škrob, maltodextrin, emulgátor (E322 , stabilizátor( E412, E410)

🏷️ Orientační cena: 53,94 Kč


Rostl.krém Bravo r.da Cuc. 1l Trv.šlehačky a smetany s rostl.tukem

Výrobce: Unigra S.p.A. Via Gardizza, 9/B 480 17 Conselice(RA)
EAN: 8003180908390
Alergeny: MLÉKO A VÝROBKY Z NĚJ / SÓJOVÉ BOBY(SÓJA) A VÝROBKY Z NICH
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: na suchém místě při teplotách v rozmezí 2°C – 20°C
Použití: Na vaření: může být použit na krémy-omáčky k˙rýži, pastám, masu, zelenině a ostatním jídlům Na šlehání: vychlazeno mezi +5° C a+ 10° C, oslaďte podle chuti a šlehejte střední rychlostí do doby, než získáte požadovanou konzistenci
Země původu: Itálie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Rostl.krém Bravo r.da Cuc. 1l (Polotovar založený na rostlinných tucích. Je určen pro profesionáln…) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Unigra S.p.A. Via Gardizza, 9/B 480 17 Conselice(RA).

Kde koupit Rostl.krém Bravo r.da Cuc. 1l

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Rostl.krém Bravo r.da Cuc. 1l a nebo v akci. Produkt Rostl.krém Bravo r.da Cuc. 1l, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Panrustici olivy 250g La Mole - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Rostl.krém Bravo r.da Cuc. 1l

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Rostl.krém Bravo r.da Cuc. 1l v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Polotovar založený na rostlinných tucích. Je určen pro profesionáln…, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Polotovar založený na rostlinných tucích. Je určen pro profesionáln… Rostl.krém Bravo r.da Cuc. 1l ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky