ℹ Informace o potravině Rama Cremefine ke šlehání 1l

🔍 Výživové údaje:

Na 100 ml: 1270 kJ, 326 kcal, bílkoviny 2,4 g, sacharidy 4,4 g, z toho cukry3,6 g, tuky 31 g, z toho nasyc. Mastné kyseliny 29, sůl 0,13 g

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Čerstvé smetany a šlehačky, Smetana krém

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Rama Cremefine ke šlehání 1l skladovat: Skladujte při teplotě do 20°C.Po otevření skladujte od 2°C do 8°C a spotřebujte do 3dnů.

Informace o produktuObrázek produktu

Rama Cremefine ke šlehání 1l Tekutý krém na šlehání z podmáslí a rostlinných tuků. (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky UNILEVER ČR,spol.s.r.o,Rohanské nábřeží 670, 180 00 Praha 8 viz etiketa.

Složení: Obnovené PODMÁSLÍ (68% hm.), rostlinné tuky a oleje (30% hm.), (plně ztuženýpalmový, kokosový), modifikovaný kukuřičný škrob, sušené PODMÁSLÍ (0,3% hm.),emulgátory (estery sacharózy s mastnými kyselinami, mono- a dyglyceridy mastnýchkyselin, SOJOVÝ lecitin), zahušťovadla (guma guar, karubin.

🏷️ Orientační cena: 80,61 Kč


Rama Cremefine ke šlehání 1l Čerstvé smetany a šlehačky, Smetana krém

Výrobce: UNILEVER ČR,spol.s.r.o,Rohanské nábřeží 670, 180 00 Praha 8
EAN: 8719200035898
Alergeny: sója,mléko
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě do 20°C.Po otevření skladujte od 2°C do 8°C a spotřebujte do 3dnů.
Použití: Na šlehání
Země původu: viz etiketa


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Rama Cremefine ke šlehání 1l (Tekutý krém na šlehání z podmáslí a rostlinných tuků.) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce UNILEVER ČR,spol.s.r.o,Rohanské nábřeží 670, 180 00 Praha 8.

Kde koupit Rama Cremefine ke šlehání 1l

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Rama Cremefine ke šlehání 1l a nebo v akci. Produkt Rama Cremefine ke šlehání 1l, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Bramborové těsto 15kg spec. LAB - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Rama Cremefine ke šlehání 1l

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Rama Cremefine ke šlehání 1l v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Tekutý krém na šlehání z podmáslí a rostlinných tuků., a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Tekutý krém na šlehání z podmáslí a rostlinných tuků. Rama Cremefine ke šlehání 1l ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky