ℹ Informace o potravině Rajec 1.5l PET kojenecká

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko pet

Může obsahovat stopy neobsahuje.
Jak Rajec 1.5l PET kojenecká skladovat: Uchovejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem. Chraňte před mrazem.

Informace o produktuObrázek produktu

Rajec 1.5l PET kojenecká Kojenecká voda nesycená (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Kofola a.s.,Za Drahou 1,794 01 Krnov,ČR Slovensko.

Složení:

🏷️ Orientační cena: 11,05 Kč


Rajec 1.5l PET kojenecká Nealko pet

 

Výrobce: Kofola a.s.,Za Drahou 1,794 01 Krnov,ČR
EAN: 8586011331101
Alergeny: neobsahuje
Obsahuje stopy: neobsahuje
Jak skladovat: Uchovejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem. Chraňte před mrazem.
Použití: Případné usazeniny či mikrofilm na hladině vody po převaření jsou projevem obsahu potřebných minerálů, vápníku a hořčíku, anemají vliv na kvalitu vody.Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3dnů.
Země původu: Slovensko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Rajec 1.5l PET kojenecká (Kojenecká voda nesycená) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kofola a.s.,Za Drahou 1,794 01 Krnov,ČR.

Kde koupit Rajec 1.5l PET kojenecká

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Rajec 1.5l PET kojenecká a nebo v akci. Produkt Rajec 1.5l PET kojenecká, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Rajec 1.5l PET kojenecká

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Rajec 1.5l PET kojenecká v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Kojenecká voda nesycená, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Kojenecká voda nesycená Rajec 1.5l PET kojenecká ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sirup Jupí 0.7l bez.květ s.ovo PET superovocný 20% - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky