ℹ Informace o potravině Rajec 0.75l PET máta-bez.květ Elixír

🔍 Výživové údaje:

na 100 ml – energetická hodnota 68kJ/16 kcal, tuky <0,5g z toho nasycenémastné kyseliny <0,1g, sacharidy 3,7g, z toho cukry 3,7g, bílkoviny <0,5g,sůl <0,01g

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko pet

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Rajec 0.75l PET máta-bez.květ Elixír skladovat: v suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Rajec 0.75l PET máta-bez.květ Elixír nealkoholický nápoj z pramenité vody (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Kofola a.s., Za Drahou , 794 01 Krnov Slovensko.

Složení: pramenitá voda Rajec, cukr, oxid uhličitý (min. 1g/l),citrónová štáva z koncentrátu, bylinný extrakt bezového květu 50 mg/l,bylinný extrakt máty 50 mg/l, přírodní aromata

🏷️ Orientační cena: 14,27 Kč


Rajec 0.75l PET máta-bez.květ Elixír Nealko pet

 

Výrobce: Kofola a.s., Za Drahou , 794 01 Krnov
EAN: 85822276
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu
Použití: po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů
Země původu: Slovensko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Rajec 0.75l PET máta-bez.květ Elixír (nealkoholický nápoj z pramenité vody) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kofola a.s., Za Drahou , 794 01 Krnov.

Kde koupit Rajec 0.75l PET máta-bez.květ Elixír

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Rajec 0.75l PET máta-bez.květ Elixír a nebo v akci. Produkt Rajec 0.75l PET máta-bez.květ Elixír, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Konc.Hello PET 0.7l malina - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Rajec 0.75l PET máta-bez.květ Elixír

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Rajec 0.75l PET máta-bez.květ Elixír v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci nealkoholický nápoj z pramenité vody, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek nealkoholický nápoj z pramenité vody Rajec 0.75l PET máta-bez.květ Elixír ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky