ℹ Informace o potravině Popcorn slaný Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby

🔍 Výživové údaje:

Energie: 1698/406 kJ/kcal, Tuky 17g z toho nasycené mastné kyseliny 7,9g,Sacharidy 48g z toho cukry 1,1g, Bílkoviny 9g, Sůl 2,6g

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Popcorn slaný Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby skladovat: v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením

Informace o produktuObrázek produktu

Popcorn slaný Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby kukuřice do mikrovlnné trouby, zpracovaná obilnina (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky ENCINGER SK s.r.o., Jadranská 13, 841 01 Bratislava, Slovensko ČR.

Složení: Zrno kukuřice 84,5 %, palmový olej 12,9 %, sůl (max. 2,9 %).

🏷️ Orientační cena: 8,20 Kč


Popcorn slaný Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: ENCINGER SK s.r.o., Jadranská 13, 841 01 Bratislava, Slovensko
EAN: 8586015877834
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením
Použití: Papírový sáček vyberte z fóliového obalu a dále postupujte podle pokynůuvedených na vnitřním papírovém sáčku.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Popcorn slaný Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby (kukuřice do mikrovlnné trouby, zpracovaná obilnina) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce ENCINGER SK s.r.o., Jadranská 13, 841 01 Bratislava, Slovensko.

Kde koupit Popcorn slaný Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Popcorn slaný Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby a nebo v akci. Produkt Popcorn slaný Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Bonbony Větrovky 90g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Popcorn slaný Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Popcorn slaný Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci kukuřice do mikrovlnné trouby, zpracovaná obilnina, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek kukuřice do mikrovlnné trouby, zpracovaná obilnina Popcorn slaný Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky