ℹ Informace o potravině Popcorn sladký G.Snack 60g Golden Snack

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy .
Jak Popcorn sladký G.Snack 60g Golden Snack skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.

Informace o produktuObrázek produktu

Popcorn sladký G.Snack 60g Golden Snack Kukuřičný popcorn (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Golden Snack s.r.o. Česká RepublikaČR.

Složení: 67% kukuřice pukancová, 29% cukr, rostlinný palmový olej

🏷️ Orientační cena: 9,19 Kč


Popcorn sladký G.Snack 60g Golden Snack Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Golden Snack s.r.o.
EAN: 8594008840024
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.
Použití: k přímé spotřebě
Země původu: Česká RepublikaČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Popcorn sladký G.Snack 60g Golden Snack (Kukuřičný popcorn) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Golden Snack s.r.o..

Kde koupit Popcorn sladký G.Snack 60g Golden Snack

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Popcorn sladký G.Snack 60g Golden Snack a nebo v akci. Produkt Popcorn sladký G.Snack 60g Golden Snack, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Popcorn sladký G.Snack 60g Golden Snack

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Popcorn sladký G.Snack 60g Golden Snack v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Kukuřičný popcorn, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Kukuřičný popcorn Popcorn sladký G.Snack 60g Golden Snack ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Tyčinka Musli G&G čok.-ban. 8x25g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky