ℹ Informace o potravině Popcorn mikro GOLD.slaný 90g Golden Snack

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy .
Jak Popcorn mikro GOLD.slaný 90g Golden Snack skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.

Informace o produktuObrázek produktu

Popcorn mikro GOLD.slaný 90g Golden Snack Kukuřičný popcorn do mikrovlnky (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky NATAIS Francie.

Složení: Kukuřice pukancová, certifikovaný palmový olej podle RSOP SG, jedlá sůl 2,5%

🏷️ Orientační cena: 10,91 Kč


Popcorn mikro GOLD.slaný 90g Golden Snack Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: NATAIS
EAN: 3577060100010
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat: Skladujte v suchém a tmavém prostředí. Chraňte před slunečním svitem.
Použití: k přímé spotřebě
Země původu: Francie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Popcorn mikro GOLD.slaný 90g Golden Snack (Kukuřičný popcorn do mikrovlnky) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce NATAIS.

Kde koupit Popcorn mikro GOLD.slaný 90g Golden Snack

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Popcorn mikro GOLD.slaný 90g Golden Snack a nebo v akci. Produkt Popcorn mikro GOLD.slaný 90g Golden Snack, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Popcorn mikro GOLD.slaný 90g Golden Snack

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Popcorn mikro GOLD.slaný 90g Golden Snack v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Kukuřičný popcorn do mikrovlnky, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Kukuřičný popcorn do mikrovlnky Popcorn mikro GOLD.slaný 90g Golden Snack ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Evian 1.5l PET - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky