ℹ Informace o potravině Popcorn máslový Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby

🔍 Výživové údaje:

Energie: 1846/442 kJ/kcalTuky 23,5g z toho nasccené mastné kyseliny 11,8g,Sacharidy 44,3g z toho cukry 1,0g, Bílkoviny 8,2g, Sůl 2,9g

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Popcorn máslový Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby skladovat: v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením

Informace o produktuObrázek produktu

Popcorn máslový Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby kukuřice do mikrovlnné trouby, zpracovaná obilnina (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky ENCINGER SK s.r.o., Jadranská 13, 841 01 Bratislava, Slovensko ČR.

Složení: Zrno kukuřice 77 %, palmový olej 19,6 %, sůl (max. 3,2 %), máslová aroma 0,3 %,barvivo E160b annatto.

🏷️ Orientační cena: 9,40 Kč


Popcorn máslový Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: ENCINGER SK s.r.o., Jadranská 13, 841 01 Bratislava, Slovensko
EAN: 8586015877858
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením
Použití: Papírový sáček vyberte z fóliového obalu a dále postupujte podle pokynůuvedených na vnitřním papírovém sáčku.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Popcorn máslový Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby (kukuřice do mikrovlnné trouby, zpracovaná obilnina) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce ENCINGER SK s.r.o., Jadranská 13, 841 01 Bratislava, Slovensko.

Kde koupit Popcorn máslový Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Popcorn máslový Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby a nebo v akci. Produkt Popcorn máslový Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Bonboniera zlat.směs pral.250g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Popcorn máslový Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Popcorn máslový Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci kukuřice do mikrovlnné trouby, zpracovaná obilnina, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek kukuřice do mikrovlnné trouby, zpracovaná obilnina Popcorn máslový Dr.Ensa 100g do mikrovlnné trouby ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky